Spieki kwarcowe Laminam

Spieki kwarcowe Laminam, stworzone są z naturalnych materiałów, takich jak iły łupkowe, skały granitowe i pigmenty ceramiczne.
Nie emitują żadnych substancji do środowiska i mogą być łatwo mielone, a następnie  poddane procesowi recyklingu dla zastosowania w innych procesach produkcyjnych.
Granulat najpierw zostaje sprasowany (8000 ton na 1 m2) a następnie na skutek zastosowania innowacyjnej technologii – spiekania granulatu w piecu hybrydowym, wypalony w temperaturze 1220 stopni.

Spieki kwarcowe

łyty wytworzone w ten sposób są idealnie płaskie i mogą być później pocięte lub wykończone z całkowitą dokładnością wymiaru. Pozwala on osiągnąć idealną równowagę między powierzchnia 3 m2 a grubością 3 mm.Spieki kwarcowe Laminam dopuszczone są do stosowania w budownictwie na terenie Polski:
zawansowane technologie zastosowane w procesie produkcyjnym płyt, sprawiają, że są one łatwe do czyszczenia i dezynfekcji oraz odporne na mróz, ogień, pleśń i promienie UV, nie zmieniają koloru, parametrów i właściwościodporne na mróz, ogień, pleśń i promienie UV

Produkcja spieków Laminam

 

 

Zobacz więcej o spiekach kwarcowych Laminam

spieki kwarcowe w domu

 

 

Zobacz galerię kolorów spieków Laminam

galeria kolorów spieków Laminam

 

Spieki kwarcowe doskonale sprawdzają się również
na blatach kuchennych i łazienkowych.
Zobacz więcej o możliwości zastosowania
spieków o grubości 12 mm

 

zastosowania spieków o grubości12mm

 

laminam