5/5 - (298 votes)

Nagrobki Rzeszów

Nagrobki Rzeszów    Nagrobki Granitowe, Grobowce, Pomniki.
Nagrobki Pojedyncze    Nagrobki Podwójne
Nagrobki Nowoczesne    Nagrobki urnowe
Pomniki cmentarne    Gdzie można kupić nagrobki 
Z czego nagrobek    Nagrobki jaki kamień 
Nagrobki jakie wybrać    Nagrobki ceny

Kamień naturalny jakim jest granit z którego wykonujemy nagrobki jest najtrwalszym materiałem znanym od wieków.

Tylko z takich materiałów produkujemy nasze nagrobki.

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom wychodzimy naprzeciw z naszymi ofertami. nagrobek
Spełniamy wszelkie życzenia naszych klientów, od projektu w technologii 3D po montaż.

Proponujemy Państwu szeroki wybór nagrobków i grobowców od tradycyjnego wyglądu aż po najnowocześniejsze wzory. Naszą zaletą są nagrobki od bardzo prostych form po najbardziej wyrafinowane kształty wedle gustu i uznania klienta. Wykonujemy również nagrobki ekskluzywne dopasowane do potrzeb zamawiającego.

Posiadamy szeroką gamę różnokolorowych egzotycznych granitów sprowadzanych z całego świata m.in.z: Afryki Płd., Skandynawii, Hiszpanii, Indii, Ukrainy a także z Polski.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Oferujemy Nagrobki Rzeszów, nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne, nagrobki granitowe, nagrobki nowoczesne, nagrobki i pomniki, dziecinne oraz urnowe.

Nagrobki Granitowe, Grobowce, Pomniki.

Jesteśmy otwarci na różne propozycje wypływające nie tylko od klientów indywidualnych ale także od firm. Wzory nagrobków projektujemy w porozumieniu z naszymi klientami, w zależności od gustu każdego z nich. Przedstawiamy projekt nagrobka wykonany komputerowo i po akceptacji przystępujemy do jego produkcji.
Zawsze jesteś pewien dobrego wyboru i wyglądu nagrobka po wykonaniu.
Posiadamy duży wybór własnych kompozycji, szeroki asortyment nagrobkowy renomowanych firm polskich i zagranicznych. Korzystamy z wyrobów do naszych nagrobków z włoskich firm, liderów wśród dewocjonaliów nagrobnych Caggiati oraz Fracaro.
 
 
 
cagiatti  Fracaro
 
Proponujemy także wizerunki nagrobkowe, zdjęcia kute osób zmarłych, wizerunki z brązu oraz wykonywane w naszej pracowni liternictwo nagrobkowe, piaskowane lub tradycyjnie kute, także kolorowe. Zapewniamy duży wybór tablic napisowych o różnych kształtach i odmianach granitu, przyozdobionych rzeźbą np.: drzewa, róże oraz pełne rzeźby z kamienia do naturalnej wysokości człowieka.
 
Wykonujemy nasze prace na terenie całego województwa podkarpackiego, to nie tylko nagrobki Rzeszów, ale także m.in. Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nowa Dęba, Krosno, Boguchwała, Łańcut, Jarosław, Przeworsk, Dębica, Sanok, Jasło, Lubaczów, Leżajsk, Sanok, Lesko, Ustrzyki, Dynów, Tyczyn, Błażowa, Brzozów, Nisko, Jasło, Krasiczyn, Kolbuszowa oraz w wielu innym miejscowościach nie wymienionych powyżej. Także miejscowości blisko Rzeszowa są przez nas bez problemu obsługiwane Białobrzegi, Czarna, Markowa, Rakszawa, Żołynia,Błażowa, Boguchwała, Chmielnik, Dynów, Głogów Małopolski, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn, Przybyszówka itp.
 

Nagrobki Pojedyncze

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze z gotowych projektów. Wykonujemy również nagrobki i pomniki na specjalne zamówienie. Dostępne są nagrobki pojedyncze oraz nagrobki na urny. Tworzymy klasyczne tablice nagrobkowe, a do każdego zlecenia od podstaw aż po zakończenie podchodzimy indywidualnie. Mamy świadomość że nie każdy zna właściwości kamienia, dlatego zawsze pomagamy Klientom wybrać najlepszy kamień na nagrobek i płytę nagrobną. Najczęściej wybierane są nagrobki pojedyncze granitowe. Jednak chętnie doradzimy, jeśli ktoś wybierze np. nagrobki nowoczesne, lub  oryginalny wzór na nagrobku. Wskażemy jaki rodzaj granitu wybrać i jak sprawić, aby nagrobki i pomniku na długo zachowały pierwotny wygląd.
 

nagrobki pojedyncze

 

Nagrobki Podwójne

Nagrobki podwójne z naszej galerii mają na przede wszystkim na celu zaprezentowanie przykładowych kształtów oraz klasycznych wzorów. Ceny nagrobków zależne są od wielu czynników, dlatego najlepiej skontaktować się z nami celem wyceny gotowego podwójnego nagrobka. Do najważniejszych zmiennych należą m.in. rodzaj granitu, styl fazowania krawędzi, miejsce gdzie miałby być montaż nagrobka czy grubość elementów dodatkowych. Zapraszamy do kontaktu.
 

nagrobki podwójne

 

Nagrobki Nowoczesne

Wielu Klientów zamiast klasycznych, wybiera nagrobki nowoczesne. Oczywiście nasza oferta obejmuje nowoczesne nagrobki i pomniki. Po zatwierdzeniu projektu zamówienie jest realizowane przez nasz nowoczesny park maszynowy. Dlatego też podejmujemy się każdego zlecenia. Wytwarzamy nagrobki począwszy od zakupu kamienia w postaci płyt, po sam montaż oraz wykończenie wokół pomnika. Jesteśmy profesjonalną firmą z długoletnim doświadczeniem i zwykle nie korzystamy z podwykonawców.Terminowość prac to podstawa naszych działań, która idąc w parze z wysoką jakością przekłada się na doskonały wynik końcowy. Za każdym razem podchodzimy do nowego zlecenia z pasją i traktujemy Klientów indywidualnie.
 
 

nagrobki rzeszów

Nagrobki urnowe

Ten rodzaj nagrobków obejmuje teren o wymiarach 100×100 cm. Wykonujemy je wraz przy współpracy z klientem projektując wzór nagrobka. Po akceptacji klienta realizujemy zlecenie. Ograniczone miejsce wymiarem trzeba dokładnie rozplanować tak aby było miejsce na napisy oraz dane osoby zmarłej. Przy takich nagrobkach stosuje się również zdjęcia nagrobkowe na porcelanie lub grawerowane na kamieniu. Również stosuje się lampiony oraz wazony na kwiaty.
 
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Oferujemy nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne, nagrobki granitowe, nagrobki nowoczesne, nagrobki i pomniki, dziecinne oraz urnowe.
 

Pomniki cmentarne

Jednym ze sposobów upamiętnienia zmarłych są pomniki cmentarne. Pragniemy, aby miejsce wiecznego spoczynku najbliższych  nam osób  było wyjątkowe, eleganckie i ponadczasowe. Idealnym materiałem do budowy pomników cmentarnych są kamienie naturalne takie jak granit, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. W naszym zakładzie kamieniarskim dostępne są kamienne płyty z granitu sprowadzane z całego świata, co daje możliwości stworzenia nagrobków o różnych zabarwieniach i fakturach.  Wykonujemy pomniki cmentarne zgodnie z zamówieniem klienta, dostosowując projekt do dostępnego budżetu oraz oczekiwań.

Gdzie można kupić nagrobki 

Decyzja o zakupie nagrobka wcale nie jest łatwa. Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się produkcją oraz montażem  nagrobków, jednak nie zawsze cena idzie w parze z jakością wykonania. Dlatego podczas poszukiwania zastanawiamy się gdzie zlecić wykonanie nagrobka, jak powinien wyglądać oraz z jakich materiałów powinien być wykonany.  Jeśli przy wyborze nagrobka stawiamy na jakość użytych materiałów oraz sposób wykonania oraz  profesjonalny montaż na cmentarzu  należy udać się do zakładu kamieniarskiego z dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, gdzie otrzymamy fachowe doradztwo.  W naszym zakładzie kamieniarskim stawiamy na indywidualne podejście do klienta dostosowując ofertę do potrzeb zamawiającego. Na pierwszym miejscu  stawiamy na satysfakcję klientów, dlatego każdy nawet najbardziej wysublimowany projekt analizujemy i tworzymy wizualizację 3D. Nagrobki Rzeszów

Z czego nagrobek 

Przy wyborze materiału do wykonania nagrobków zależy nam, aby był wytrzymały, estetyczny i łatwy w pielęgnacji. Często bardzo ważnym aspektem jest też cena. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem do produkcji nagrobków używamy najtwardszego materiału jakim jest granit, który idealnie sprawdza się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych jakie panują w naszym kraju. Dodatkowo granit jest materiałem charakteryzującym się niską nasiąkliwością oraz dostępnością wielu zabarwień i faktur. 

Coraz rzadziej wykonuje się nagrobki z lastryko. Pomimo swojej atrakcyjnej ceny jest to materiał kruchy, który nie wytrzyma próby czasu i będzie wymagał sporych zabiegów pielęgnacyjnych aby zachować estetyczny wygląd nagrobka.

Na życzenie klienta możemy wykonać nagrobek z marmuru, piaskowca lub konglomeratu, ale tu wszystkie sprawy omawiamy indywidualne z klientem, ponieważ są to materiały bardzo delikatne i wymagające specjalnej pielęgnacji, która i tak nie zawsze gwarantuje zachowanie nagrobka w dobrym stanie po upływie lat. 

Nagrobki jaki kamień 

Kamień na nagrobki musi być trwały i odporny na czynniki zewnętrzne, takie jak zmienna temperatura, wilgoć czy zanieczyszczenia organiczne. W naszym zakładzie kamieniarskim większość nagrobków  tworzy się z granitu. Dobrze wypolerowane i odpowiednio zaimpregnowane granitowe płyty są odporne na wilgoć, zanieczyszczenia i drobne uszkodzenia a ich nasiąkliwość jest praktycznie zerowa. Przy wyborze kamienia na nagrobek poza formą zwracamy także uwagę na kolor oraz strukturę. Granit daje nam tu ogromne możliwości, ponieważ spotkać go można w wielu zabarwieniach (od szarego po czerwony i brązowy) . To od decyzji klienta zależy tylko jak będzie wyglądał ostatecznie nagrobek.

Nagrobki jakie wybrać 

Przy wyborze formy nagrobka należy zapoznać się z regulaminem cmentarza i sprawdzić czy nie ma w tej kwestii ograniczeń. Przy planowaniu istotne jest także to, czy ma by to nagrobek pojedynczy, podwójny, klasyczny czy też nowoczesny. Wbrew pozorom nie jest to wybór łatwy, ale w naszym zakładzie zawsze staramy się doradzić klientom i sprostać ich oczekiwaniom. Naszym celem jest ułatwienie dokonania wyboru i przejście przez ten trudny okres związany z budową nagrobka dla najbliższych.  W ofercie posiadamy bogaty katalog wykonanych przez nas nagrobków, ale jesteśmy też otwarci na wszelkie indywidualne zapotrzebowania klienta. 

Nagrobki ceny 

Ceny nagrobków uzależnione są od wyboru kamienia do budowy, tego jaki ma być to nagrobek – pojedynczy, podwójny, grobowiec czy urna nagrobna. Istotne jest też miejsce montażu i jego dostępność oraz dodatki (lampiony, wazony,  litery, ławy, rodzaj obróbki czy też wykonanie wykończenia wokół pomnika). Ceny zaczynają się od 4000 tysięcy nie mniej jednak zawsze ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem stawiamy na wysoką jakość wykonanych przez nas usług oraz terminowość. To daje gwarancję na doskonały wynik końcowy i zadowolenie klienta.

 
Nasza firma oferuje nagrobki od najtańszych po najbardziej wymyślne. Jesteśmy otwarci na rozmowę z klientem.
BO DLA NAS KAŻDY  KLIENT SIE LICZY.

POMNIKI NA CMENTARZ -WZORY

 
Jeżeli jesteśmy już zmuszeni do wyboru nagrobka to co nam przychodzi pierwsze na myśl,
to to jaki wzór i kolor nagrobka wybrać. Często w rodzinie są odmienne gusta i sprawa
wyboru nie jest już taka prosta, a wręcz bardzo trudna. Pojawia się wiele pytań na które
nie mamy odpowiedzi, a jeżeli już znajdziemy taką odpowiedź, to jest niekiedy
niewystarczająca. Więc co robić, jak do tego podejść żeby nie okazało się, że po
wykonaniu w rodzinie pojawiają się sygnały niezadowolenia.
 

Co potrzeba aby rozpocząć wybór nagrobka?

 
Podstawową zasadą jest rozmowa z najbliższą rodziną i ustalenie co każda osoba
chciałaby aby się znalazło na nagrobku. Jakie detale zauważone na innych nagrobkach
powinny się znaleźć na nagrobku. Dopiero po takiej analizie i zebraniu wszystkich opinii
możemy być pewni, że w rodzinie nie dojdzie do niepotrzebnych nieporozumień.
 

Jaki wzór nagrobka wybrać?

 
Jest to bardzo trudne zwłaszcza w sytuacji kiedy jesteśmy po pochówku bliskiej osoby.
Jednak trzeba się zastanowić, czy chcemy aby nagrobek był prostą formą, czy bardziej
kształty maja być okrągłe tzw. fale na płytach i tablicach. Jeżeli już obierzemy ten
kierunek, każdy szczegół nagrobka będzie dobierany właśnie w tym kierunku. Formy
nagrobka o kształtach zaobleń, łuków czy fal są elementami stosowanymi w danym czasie
gdzie tzw. mody panującej na te lata. Jednak trzeba pamiętać, że czasy się zmieniają i tzw
moda też. Dawniej stosowano prosta formę nagrobków, pomników, katakumb czy
grobowców i takie formy są stosowane przez setki lat niezależnie od zmieniającego się
świata. Wszelkie elementy ozdobne jak narożniki stają się elementami wyłącznie
ozdobnymi.
 

Jaki kolor kamienia na nagrobek?

 
Kolor nagrobka jest również ważnym elementem przy dokonywaniu wyboru. Kolor czarny
jest stosowany od wieków w naszej tradycji ponieważ jest on symbolem żałoby po stracie
osoby bliskiej. Jednak kolor czarny granitu jest piękny wyłącznie wtedy jeżeli jest czysty. A
zadbać o jego czystość jest bardzo trudno przy warunkach panujących na zewnątrz. Inne
kolory granitu jasno szare są praktyczne i nie wymagają tyle uwagi jak ciemne kolory,
jednak wygląd nagrobka pozostawia dużo do życzenia jeżeli rodzinie na tym zależy.
Kolorystyka granitów jaką stosuje się na pomniki jest bardzo duża począwszy od kolorów
zielonych, czerwonych, brązów aż po jasno beżowe, które coraz częściej zaczynają być
stosowane na cmentarzach. Sa one praktyczne, a w połączeniu z kolorem czarnych tablic
napisowych gdzie umieszczone są dane osoby zmarłej wyglądają bardzo elegancko.
 
Wizualizacja nagrobka 3D
 
Ostatnimi czasy firmy kamieniarskie zaczęły stosować specjalistyczne programy Cad do
projektowania nagrobków dla swoich klientów. Jest to doskonałe rozwiązanie, które
wspomaga i upraszcza wybór nagrobka odzwierciedlając faktyczny nagrobek jaki chcemy
zamówić. I to bez wychodzenia z domu. Za pośrednictwem elektronicznej poczty możemy
zobaczy wizualizację nagrobka, dokonać jego korekty tak aby finalny i gotowy pomnik,
który zostanie wybudowany na cmentarzu nie odbiegał od naszych gustów i wymagań.
Przecież w tych czasach nie możemy sobie wyobrazić zamówienia np. kuchni bez
wizualizacji jak będzie wyglądała. Tak samo w branży kamieniarskiej technologia pokazuje
swoje możliwości i pomaga w dokonaniu ostatecznego wyboru.
 
Zieleń połączona z nagrobkiem
 
Kto pamięta czasy jak w każdym nagrobku pozostawiany był otwór na posadzenie żywych
kwiatów? Póżniej te czasy minęły wszyscy zaczęli wymieniać płyty na płyty bez otworów.
Pielęgnacja kwiatów zaczęła być uciążliwa z powodu plewienia czy podlewania. Teraz juz
tak nie jest. Sa różne kwiaty, krzaczki które nie wymagają systematycznego poświęcenia.
Trzy razy do roku należy je podciąć lub usunąć z ziemi chwasty. Nie ma większego
problemu z utrzymaniem porządku. A przy zieleni nagrobek wygląda bardziej okazale, a
przebywanie przy nagrobku bardziej milsze. Zieleń jest oznaką życia, a zieleń na
cmentarzu jest oznaką życia wiecznego i wiecznej pamięci o zmarłych. Dlatego dbajmy o
to aby sztuczne kwiaty nie wyparły naturalnych żywych roślin.

Nagrobki Rzeszów

Skontaktuj się z nami

 

Zobacz zdjęcia w naszej FOTOGALERII:

nagrobki pojedyncze      nagrobki podwójne     grobowce   nagrobki urnowe

 
 
Czym się kierujemy w realizacji zleceń:
Rzetelność w wykonaniu zleceń, indywidualne podejście oraz zrozumienie klienta
to gwarancją zadowolenia w tym tak trudnym czasie. Napisz do nas

Trafiłem do firmy ZAKO z polecenia znajomego.
Zleciłem wykonanie nagrobka dla mojej rodziny. Wykonali wzorowo według ustaleń.
Miły i stały kontakt z firmą. Rekomenduję dalej.

Stan Borys – wokalista, kompozytor

Trafiłem do firmy ZAKO z polecenia znajomego.
Zleciłem wykonanie nagrobka dla mojej rodziny. Wykonali wzorowo według ustaleń.
Miły i stały kontakt z firmą. Rekomenduję dalej.
Stan Borys - wokalista, kompozytor