5/5 - (5 votes)

Renowacja posadzek

Po wielu latach użytkowania posadzki należy ja odświeżyć w przypadku małych zmatowień a w większości przypadków całkowicie odnowić. Nasza firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży kamieniarskiej oraz wykwalifikowanych pracowników w tym zakresie.  Przeprowadzamy szlifowanie posadzki kamiennej , lastryko oraz betonowej, które ostatnim czasem są szalenie modne. Posadzki betonowe szlifowane można zastosować w garażach, domach, halach produkcyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Idealnie sprawdzają się tam gdzie trwałość i doskonały wygląd liczy się najbardziej.
Posadzka przed renowacją

Posadzka po renowacji

Posadzka po przeprowadzeniu renowacji

szlifowanie posadzek i renowacja

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat szlifowania posadzek oraz ich renowacji

ZOBACZ GALERIĘ ZDJEĆ >>

Najwyższej jakości renowacje różnorodnych posadzek

Po wielu latach użytkowania posadzka oraz inne podłoża zazwyczaj się zużywają i nie wyglądają korzystnie. Nie ma potrzeby jednak zrywania podłoża i wymieniania go na nowe, możliwa jest taka czynność jak renowacja posadzek. Nasza firma od wielu lat zajmuje się wykonywaniem renowacji różnego rodzaju posadzek, a nawet lastryko, dzięki czemu podłoże wygląda jak nowe.

Wysokiej jakości posadzka wyróżnia się posiadaniem odpowiednich układów warstw o właściwej grubości.

Renowacja posadzki betonowej

W ostatnim czasie bardzo popularne jest odnawianie posadzki betonowej, która może być stosowana zarówno w domach, jak i w garażach, budynkach użyteczności publicznej, czy nawet halach produkcyjnych. Niekiedy posadzka jest w takim stanie, że wystarczy ją odnowić, by wyglądała jak nowa. Nasza wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne metody sprawiają, że odnowiona posadzka może służyć jeszcze przez długie lata. Renowacja posadzki betonowej posiada wiele zalet. Przede wszystkim tego typu posadzka szlifowana przez nas za pomocą najnowszych technologii cechuje się brakiem absorpcji cieczy, dzięki czemu czyszczenie jest znacznie łatwiejsze, a podłoże nawet po wielu latach eksploatacji wygląda świeżo i estetycznie. Jest to szczególnie istotne w przypadku posadzek przemysłowych, które narażone są na wiele szkodliwych czynników.
Ponadto technologia stosowana przez nas podczas regeneracji posadzek betonowych cechuje się bezpyłowością, bezpowłokowością, a także zwiększoną odpornością na ścieranie mechaniczne.

Na czym polega renowacja posadzek kamiennych?

Tak jak w przypadku posadzek betonowych, również posadzki kamienne narażone są na szkodliwe działanie licznych czynników zewnętrznych, wobec czego warto niekiedy przeprowadzić na nich specjalistyczne zabiegi, celem maksymalnego wydłużenia czasu użytkowania oraz zachowanie jej lśniącej, wypielęgnowanej powierzchni. Oferujemy renowację posadzek kamiennych za pomocą różnych technologii, takich jak: szlifu zgrubnego, który wyrównuje posadzkę; uzupełnieniu ubytków specjalnymi żywicami; szlifu pośredniego, który zamyka rysy po poprzednich gradacjach; polerowaniu marmuru narzędziami diamentowymi; krystalizacji i impregnacji posadzki. Usługa renowacji posadzki kamiennej obejmuje gruntowne doczyszczenie powierzchni, likwidację uskoków i zarysowań, uzupełnienie ubytków, krystalizację, polerowanie i impregnację.

Renowacja lastryko

Wciąż niesłychaną popularnością cieszą się posadzki lastryko, które są niezwykle odporne na mechaniczne ścieranie oraz uszkodzenia, dlatego też często wybierane są zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i w nowoczesnym designie. Jednak pomimo swojej wysokiej wytrzymałości, niekiedy niezbędna jest renowacja posadzek lastryko, która zapewnia dłuższą wytrzymałość oraz odnowiony efekt wizualny. Dzięki najnowszym technologiom stosowanym przez nas, nie trzeba kłaść nowej posadzki, lecz nawet wieloletnia może wyglądać jak nowa.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, wobec czego nasze usługi są wykonywane z największą dokładnością i skrupulatnością. Staramy się przy tym, by wykonywana przez nas usługa renowacji nie wpływała negatywnie na korzystanie z powierzchni.