4.7/5 - (104 votes)

BLATY KUCHENNE

blaty

Blaty kuchenne

Jaki blat kamienny do kuchni?

Wybierając blat kuchenny mamy na uwadze zwykle najważniejsze miejsce w naszej kuchni. Istotne jest aby oprócz tego, że wygląda dobrze to powinna być jeszcze funkcjonalna. Dlatego też materiał na blat kuchenny, powinien być użyteczny i przez wiele lat wyglądać jak nowy.
Blaty kuchenne tworzone są z różnych materiałów, a to jaki blat do kuchni wybierzemy, zależy przede wszystkim od naszych możliwości finansowych oraz oczekiwań. Cena blatu najczęściej przekłada się na jego jakość. Jednak chcielibyśmy aby ten blat służył nam jak najdłużej.

Kuchenne blaty z kamienia są najlepszym wyborem jeśli chcemy połączyć elegancję z jakością oraz trwałością. Blaty kuchenne granitowe są trwałe i wytrzymał. Największe zalety granitu to wysoka odporność na ścieranie czy zarysowania. Dbając o blat granitowy możemy na prawdę łatwo utrzymać czystość. Nie można zapomnieć o wyglądzie, który jest więcej niż estetyczny.

Blaty granitowe

Przedstawiamy Państwu szeroką gamę blatów kuchennych z granitu, które idealnie nadają się do wykańczania wnętrz. Kuchnia z blatem kamiennym z granitu wygląda zawsze wyjątkowo i bardzo elegancko. Możemy zapewnić kompleksowe usługi związane z doradztwem i montażem, a także pomocą w impregnacji czy utrzymaniu kamiennych blatów w doskonałym stanie. Jeśli nie udało się znaleźć w ofercie interesujących produktów, zapraszamy do kontaktu, ponieważ jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającemu zamówieniu.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią granitu.

Blaty ze spieku kwarcowego

Spiek kwarcowy jest bardzo trwałym materiałem ale przede wszystkim całkowicie naturalnym i bezpiecznym. Spieki z powodzenie możemy stosować w kuchni bez obaw o jego trwałość. Ten rodzaj kamienia nie wymaga częstej konserwacji jak w przypadku granitu. Możemy również czyścić go zwykłym detergentem jednak aby zapobiec nieoczekiwanym problemom zalecane jest używanie dedykowanego płynu do codziennej pielegnacji kamienia.  Na blatach ze spieku kwarcowego możemy stawia gorące naczynia bez obaw o jego uszkodzenie a takze jest bardziej odporny na zarysowania niż granit.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią spieków kwarcowych. 

Blaty z dektonu

Ten rodzaj materiału na blaty wymaga już fachowego podejścia do obróbki. Materiał jest bardzo twardy i niechłonny. Zapobiega to wnikaniu w jego struktutrę plam z oleju, soków wina itp. Dekton jest również całkowicie odporny na zarysowania. Do czyszczenia i pielęgnacji zalecane są dedykowane preparaty.  Nie wymaga on impregnacji jednak w ramach lepszego utryzmania zalecane jest zabezpieczenie impregnatem lub powłoką ochronną. Zapraszamy do zapoznania się z galerią dektonu. 

Blaty z konglomeratów

Konglomerat  już nie jest w całości naturalny. Każdy konglomerat kamienny zawiera w sobie kamień w większości jest to piasek kwarcowy lub granitowy a elementem łączącym piasek jest żywica. Bardzo ważne jest aby żywica była odporna na temperaturę i kwasy spożywcze. Konglomerat wymaga impregnacji jak kamień naturalny a takze używania płynów do mycia najlepiej zalecanych przez firmę kamieniarską.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią konglomeratów

BLATY ŁAZIENKOWE

Trwałość i elegancja na lata użytkowania. Tak w skrócie można określić zastosowanie kamienia naturalnego w łazience. Jednak tutaj nie już takich obostrzeń jak w kuchni. łazienka jest miejscem w którym aż takich produktów, które niszczą kamień nie ma. Możemy więc zastosować marmury, konglomeraty marmurowe czy trawertyny. W łazience każdy kamień można użyć bez obaw o jego zniszczenie. Jednak warto aby to był kamień ponieważ łazienka to miejsce o dużej wilgotności a kamień jest na nią odporny.

blat łazienkowy

Gdzie wykonujemy swoje usługi?

Nasza działalność kieruje swoje usługi do klientów na obszarze całego Podkarpacia:
Rzeszów, Łańcut, Jarosław, Przemyśl, Nisko, Stalowa Wola, Sandomierz, Kolbuszowa, Tarnobrzeg, Mielec, Dębica, Strzyżów, Krosno, Iwonicz Zdrój, Sanok, Lesko, Ustrzyki Dolne. Świadczymy swoje usługi również w innych województwach. Małopolska oraz Lubelskie. W miastach małopolski to Kraków, Bochnia, Brzesko, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Krynica Zdrój, Nowy Targ, Zakopane, Oświęcim czy Olkusz.  Jednak jesteśmy w stanie obsłużyć klienta w każdej miejscowości mniejszej lub więcej bez większego znaczenia.

Prosimy pamiętać o tym aby swoje blaty impregnować i używać odpowiednich preparatów do pielęgnacji aby zapobiec w przyszłości zmatowieniu lub zaplamieniu. Do tego celu polecamy sprawdzone produkty  z naszego sklepu:
Zestaw do blatów kuchennych    >> ZOBACZ<<
Zestaw do blatów łazienkowych  >> ZOBACZ<<

Zobacz również naszą galerię realizacji:
blaty kuchenne    >>
blaty łazienkowe  >>

ZAPEWNIAMY JAKOŚĆ, JAKIEJ OCZEKUJESZ