4.9/5 - (22 votes)

Schody Rzeszów

Schody z kamienia – najwyższa jakość na długie lata

Schody z kamienia to doskonała opcja zarówno na zewnątrz, jak i do wnętrza budynku. Wytwarzane są one z materiałów najwyższej klasy, co daje gwarancję niezawodności oraz wytrzymałości. Certyfikowane surowce nie tylko wyglądają świetnie, ale również nie tracą swojej pierwotnej formy. Kamienne schody przez długie lata prezentują się elegancko i estetycznie. Nawet najbardziej intensywne użytkowanie nie wpłynie negatywnie na ich stan.

Schody z kamienia – ponadczasowa klasyka

Schody kamienne odporne są na najcięższe warunki eksploatacji. Przetrwają one niesprzyjające warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Wykazują wysoką odporność na ścieranie i niskie temperatury. Występują one w najróżniejszych wzorach i odcieniach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Największym zainteresowaniem cieszą się schody marmurowe oraz granitowe.

schody zewnętrzne z kamienia

Kamienne schody – dlaczego warto?

Do produkcji schodów z kamienia wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały. Ponadto dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynkowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedzę. Oferujemy korzystną wycenę i indywidualne podejście.

Zobacz nasze realizacje w galerii

schody kamienne wewnętrzne

Schody Rzeszów

Oferujemy doskonałej jakości schody z kamienia, które będą się idealnie prezentować zarówno na zewnątrz, jak i w Twoim mieszkaniu. Nic nie przebije solidnie wykonanych, kamiennych schodów, które zachwycają nawet profesjonalnych projektantów i są najwytrzymalszym rodzajem schodów, na jaki możesz się zdecydować!

Schody z kamienia i ich ponadczasowość

Przeglądając książki, czy obrazy historyczne możesz łatwo zauważyć, że niezależnie od epoki, ludzie najczęściej stosowali schody kamienne. Nieważne czy mówimy tu o Imperium Rzymskim, czy Młodej Polsce, sprawdzone rodzaje skał zawsze były najlepszym materiałem do wyrabiania schodów. Czy wiesz dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ich wytrzymałość – dobre schody z kamienia oprą się zarówno wszelkim atakom ze strony Matki Natury, jak i wszystkimi potencjalnymi uszkodzeniami, jakie mógłby wyrządzić człowiek na metalowych czy drewnianych stopniach. Nie bez powodu mówi się, że coś jest „twarde jak skała”. Dzięki najlepszym rodzajom granitu, jakich używamy do produkcji, tylko jakaś nieludzka siła mogłaby uszkodzić zrobione przez nas schody! Jednakże nie jest to ich jedyna zaleta. Wybierając odpowiedni typ skały, jak i zlecając produkcję profesjonalistom, Twoje schody mogą być prawdziwym dziełem sztuki! Na lekcjach architektury i historii bardzo często podziwia się greckie kolumny, czy akwedukty, jednak uwadze wszystkich często umykają inne elementy starożytnego piękna, w tym kamienne schody! One jedyne na tyle dobrze się prezentują, że przez wszystkie tysiąclecia ich projekty uległy jedynie drobnym, lecz pozytywnym zmianom! Wejście do Twojego mieszkania, czy też schody prowadzące na strych mogą wyglądać jak na obrazach sławnych malarzy, jeśli wykonają je odpowiedni ludzie!

Schody granitowe Rzeszów – dlaczego warto zlecić to nam?

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, do produkcji schodów wykorzystujemy tylko sprawdzone, najlepsze typy kamienia, co przekłada się na ich doskonałą jakość. Dodatkowo, dzięki jego zróżnicowaniu, mamy do zaoferowania bardzo wiele możliwości kolorystycznych, więc na pewno znajdziesz w naszym katalogu barwę, która Ci się spodoba! Jeśli chodzi o samo wykonanie, to używamy wyłącznie nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu, który, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą naszej kadry, skutkuje zapierającymi dech w piersiach efektami! Ponadto, korzystając z naszych usług, możesz liczyć na korzystną wycenę zamówienia i indywidualne podejście do każdego klienta! Chętnie doradzimy Ci co do projektu schodów oraz odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi usługami!

Nie ma sensu czekać!

Tak jak widzisz, schody z kamienia to najlepszy możliwy wybór, nieważne jakie będzie ich przeznaczenie! Z kolei nasza firma wie o nich wszystko, od specyfikacji każdego typu kamienia, po efektowne stworzenie projektu schodów! Ponadto korzystając z naszej oferty nigdy nie przepłacisz, za to możesz liczyć na udzielenie rad i pomocy! Nie zwlekaj, tylko zaopatrz się w cudowne, granitowe schody! Zapraszamy do kontaktu!