5/5 - (8 votes)

Kamieniarstwo budowlane

Kamień naturalny znalazł szerokie zastosowanie, przede wszystkim w wykończeniu wnętrz. Nadający się zarówno do sklepów, banków, lokali użyteczności publicznej, mieszkań i apartamentów jest odporny na zabrudzenia chemiczne, opady atmosferyczne, łatwy w utrzymaniu czystości i trwały. Dlatego proponujemy wyroby z kamienia naturalnego, nadające wspaniały efekt, którego się nie zapomina.
Schody – polerowane wewnętrzne o różnych wzorach z marmuru lub granitu oraz zewnętrzne płomieniowane lub groszkowane z granitu.

Posadzki kamienne Rzeszów

– granitowe i marmurowe różnokolorowe o dowolnym wzornictwie z przeznaczeniem do holi, poczekalni, mieszkań itp.
  •     Z mozaiką granitową nadającą się zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz  np. tarasy, werandy i z mozaiką marmurową do wewnątrz pomieszczeń występujące w płytkach o wymiarach 30,5×30,5 mm lub o dowolnych  wymiarach z płyt w grubości 20 mm.
  •     Lastrikowe o podłożu przeznaczonym na obciążenia tj. do hal produkcyjnych, hurtowni, garaży itp.

Posadzki kamienne rzeszow

Okładziny ścienne – marmur, aglomarmur, granit, o grubości 20 mm w różnych barwach i odcieniach kamienia i swojej niepowtarzalności przykuje uwagę każdego odwiedzającego Wasz dom.
Szukasz niepowtarzalności i oryginalności w swoim mieszkaniu – wybierz kamień a my wydobędziemy z niego piękno natury.
Zobacz naszą GALERIĘ REALIZACJI
           

Kominki

Piękną ozdobą, każdego pomieszczenia dającą przyjemność z użytkowania jest niewątpliwie kominek zaprojektowany według własnego gustu i uznania.
Polecamy Państwu kominki tradycyjne i nowoczesne, które od bardzo dawna są znane i ciągle cieszą się bardzo dużą popularnością.Proponujemy także kominki z wbudowanym wkładem lub kasetą kominkową, z których ciepło przekazywane jest równomiernie do pomieszczeń. Możliwość wykonania również rozprowadzenia ciepła do innych pomieszczeń, które wykorzystujemy z kominka.Wykończenie kominka w zależności  od gustu klienta oraz pod względem utrzymania czystości np.:  piaskowca, granitu marmuru lub konglomeratu marmurowego  będą przyozdobieniem każdego domu.
kominki                          kominki rzeszów                          Jaki kominek wybrać?

Kominki Rzeszów

Decydując się na kominek z kamienia, np. z granitu lub z marmuru, warto zwrócić uwagę na doświadczenie oraz renomę firmy.
Początki firmy sięgają 1992, a lata spędzone na poznawaniu każdego rodzaju kamienia w tym tworzeniu kominków pozwoliły wypracować rozpoznawalny styl i niepodważalna jakość. Dlatego też firma Zako świadczy usługi kamieniarskie na wysokim poziomie.
Wykonujemy elementy z kamienia z największą dbałością o szczegóły Z zachowaniem  najwyższej jakości. Wyroby kamienne takie jak elementy do kominków tworzymy aby były udanym połączeniem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Estetyka, standard i wykończenia zapewniają wszystkim Klientom możliwość ogrzewania domu w klasyczny sposób przez długie lata. Służymy radą i obsługą Klientów na najwyższym poziomie nie tylko Klientom z Rzeszowa i okolic, ale także z ościennych województw.
Kamień to wyjątkowy budulec, który świetnie doskonale uzupełnia się z innymi surowcami, takimi jak szkło, drewno czy metal znajdując zastosowanie w architekturze nowoczesnej i klasycznej. Kamień wspaniale sprawdza się w każdym wnętrzu, ma także funkcjonalne zastosowania.
Kominki Rzeszów – zobacz realizacje. Dowiedz się więcej
Kominki kamienne Zako to przede wszystkim profesjonalne wykonawstwo ale także bogata oferta.

Jaki kominek wybrać?

Kominek klasyczny czy kominek nowoczesny? Styl minimalistyczny, a może jednak bardziej klasyczny? Kamień to nasza specjalność od 1992 roku, dlatego wybierając Zako masz pewność co do jakości i terminowości wykonania. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować zlecenia wyszukane i skomplikowane.
Kominki wykonujemy na podstawie sprawdzonych projektów lub dostarczonych przez architektów wnętrz czy Klientów. Kominki z kamienia budowane są z materiałów takich jak marmur, granit, onyks, piaskowiec, łupek czy trawertyn. Elementy kamienne do kominków wykonujemy we własnym zakładzie kamieniarskim, to gwarantuje najwyższej jakości wyroby. Kominki z kamienia Zako to kominki trwałe i bardzo praktyczne.
Zobacz naszą galerię realizacji:
kominki klasyczne                 kominki nowoczesne                   kominki rustykalne

Fronty meblowe ze spieków

 Fronty kuchenne czy łazienkowe wykonane ze spieków posiadają wiele zalet m.in.
  • – niepowtarzalne piękno
  • – całkowicie naturalne bez sztucznych dodatków
  • – trwałe i eleganckie na długie lata użytkowania
  • – odporne na zarysowania, uszkodzenia i plamy
  • – unikalny produkt na rynku
  • – nadają się do pomieszczeń o szczególnie uciążliwych warunkach.

Fronty mogą być użytkowane w ciężkich warunkach gdzie występuje duże zawilgocenie np. łaźnie i sauny. Dzięki unikalnej technologii połączenia spieków kwarcowych z płytą odporną na wodę powstał produkt który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz spełni najwyższe wymagania wytrzymałościowe.

Fronty meblowe ze spieków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przejdź do galerii spieków kwarcowych aby wybrać odpowiedni kolor dla siebie

  >> KLIKNIJ <<