Firma ZAKO powstała w roku 1992. Na początku swojej działalności jako  jednoosobowa firma świadcząca usługi w  zakresie układania płytek lastriko, ceramicznych oraz wykańczania budynków mieszkalnych.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na tego typu usługi, rozszerzyliśmy swoje kwalifikacje do układania płytek marmurowych, granitowych i marmuropodobnych, mozaiki z łomu marmurowego oraz lastrika.

 

Z upływem lat firma nasza nabierała doświadczenia. Jako firma rodzinna wykonywaliśmy zamówienia dla klientów indywidualnych. W roku 2002 nastąpiło przekazanie firmy na dalsze pokolenie wprowadzając jednocześnie konieczne zmiany reorganizacji firmy. Wybudowaliśmy zakład i zatrudnili więcej pracowników rozszerzając się tym samym na usługi w branży kamieniarskiej.

 

Początkowo byliśmy podwykonawcą wyrobów z granitu natomiast wraz z upływem czasu sami zaczęliśmy produkować nagrobki i parapety.  Jednak wymagania naszych Klientów rosły i aby sprostać im dokonaliśmy zakupu maszyn oraz nowoczesnych urządzeń do obróbki kamienia naturalnego oraz zwiększyliśmy asortyment produkowanych wyrobów. Na dzień dzisiejszy jesteśmy firmą, która świadczy usługi kamieniarskie od podstaw, sprowadzamy granity, marmury a także konglomeraty marmurowe w najrozmaitszych kolorach podążając na trendami naszych czasów.

Unowocześniamy stanowiska pracy, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników oraz ciągle dążymy do podnoszenia kwalifikacji kadry poprzez szkolenia. Przede wszystkim staramy się nadążać za nowoczesnymi nowinkami dotyczącymi wzornictwa, kolorów i projektowania wyrobów z kamienia naturalnego, stając się tym samym firmą konkurencyjną na rynku, dbającą przede wszystkim o zadowolenie Klienta.

Nasze podejście wobec klienta powoduje że klienci chętnie do nas wracają.

Odniesiesz wrażenie miłej i rodzinnej atmosfery.

Jesteśmy producentem nagrobków, grobowców, blatów łazienkowych i kuchennych oraz wszelkich elementów wykończenia wnętrz. Jako firma rodzinna jesteśmy rzetelni i solidni w swoich usługach zwiększając tym samym obszar naszej działalności i coraz większe grono zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami wyrobów i usług oraz szeroką ofertą systemów ochrony kamienia naturalnego.

 Zapraszamy.  Być może zechcą Państwo także dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.
 
Chcąc być rzetelną i sumienną firmą przystąpiliśmy do różnych programów w których jesteśmy poddawani co rocznej weryfiakacji. Tym samym potwierdzamy Państwu swoje kwalifikcje i odpowiedzialność z przyjmowanych zamówień.
programy