5/5 - (5 votes)

Firma ZAKO powstała w roku 1992.

Na początku swojej działalności jako  jednoosobowa firma świadcząca usługi w  zakresie układania płytek lastriko, ceramicznych oraz wykańczania budynków mieszkalnych.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na tego typu usługi, rozszerzyliśmy swoje kwalifikacje do układania płytek marmurowych, granitowych i marmuropodobnych, mozaiki z łomu marmurowego oraz lastrika.

Z upływem lat firma nasza nabierała doświadczenia. Jako firma rodzinna wykonywaliśmy zamówienia dla klientów indywidualnych. W roku 2002 nastąpiło przekazanie firmy na dalsze pokolenie wprowadzając jednocześnie konieczne zmiany reorganizacji firmy. Wybudowaliśmy zakład i zatrudnili więcej pracowników rozszerzając się tym samym na usługi w branży kamieniarskiej.

Początkowo byliśmy podwykonawcą wyrobów z granitu natomiast wraz z upływem czasu sami zaczęliśmy produkować nagrobki i parapety.  Jednak wymagania naszych Klientów rosły i aby sprostać im dokonaliśmy zakupu maszyn oraz nowoczesnych urządzeń do obróbki kamienia naturalnego oraz zwiększyliśmy asortyment produkowanych wyrobów.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy firmą, która świadczy usługi kamieniarskie od podstaw, sprowadzamy granity, marmury a także konglomeraty marmurowe w najrozmaitszych kolorach podążając na trendami naszych czasów

Unowocześniamy stanowiska pracy, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników oraz ciągle dążymy do podnoszenia kwalifikacji kadry poprzez szkolenia. Przede wszystkim staramy się nadążać za nowoczesnymi nowinkami dotyczącymi wzornictwa, kolorów i projektowania wyrobów z kamienia naturalnego, stając się tym samym firmą konkurencyjną na rynku, dbającą przede wszystkim o zadowolenie Klienta.

Nasze podejście wobec klienta powoduje że klienci chętnie do nas wracają.

Odniesiesz wrażenie miłej i rodzinnej atmosfery.

Jesteśmy producentem nagrobków, grobowców, blatów łazienkowych i kuchennych oraz wszelkich elementów wykończenia wnętrz. Jako firma rodzinna jesteśmy rzetelni i solidni w swoich usługach zwiększając tym samym obszar naszej działalności i coraz większe grono zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami wyrobów i usług oraz szeroką ofertą systemów ochrony kamienia naturalnego.

Zapraszamy.  Być może zechcą Państwo także dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.
 
Chcąc być rzetelną i sumienną firmą przystąpiliśmy do różnych programów w których jesteśmy poddawani corocznej weryfikacji. Tym samym potwierdzamy Państwu swoje kwalifikacje i odpowiedzialność z przyjmowanych zamówień.
programy
Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Kamieniarstwa

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Kamieniarstwa

Jako firma rodzinna szanująca siebie i swoich pracowników opieramy swoje działania na
wypracowanych wartościach przez pokolenia. Chcemy ciągle je kultywować i przekazywać
naszym pracownikom oraz dalszym pokoleniom.
Naszymi etycznymi wartościami jakimi kierujemy się w zarządzaniu firmą są:


1. Chęć niesienia pomocy innym
2. Ludzkie relacje
3. Rozwój osobisty
4. Tradycje i nowoczesność
5. Pozytywne nastawienie
6. Odpowiedzialność
7. Zaufanie wobec siebie

Dlatego bazując przez lata na powyższych siedmiu wartościach wypracowaliśmy sobie
niepodważalną pozycję na rynku solidnej i godnej zaufania firmy co potwierdzają nasi
klienci. Nasze działania doceniają również stowarzyszenia, kluby oraz kapituły
konkursowe co nas wyróżnia spośród innych firm na Podkarpaciu.

Wyróżnienia i podziękowania dla nas:

Podziękowania od stowarzyszeń i klubów

Nagroda za ładowanie indukcyjne w blatach kamiennych

Nagroda za wdrożenie w firmie modelu jakości Premium Q w realizowaniu zamówień

Nie raz stając przed wyborem wykonawcy zadajemy sobie pytanie dlaczego oni to robią, potem jak to robią aby było dobrze wykonane a także dlaczego właśnie ta firma a nie inna. I to jest ludzkie i normalne.


My też tak mamy dokonując wyboru surowców do Waszych realizacji. A nawet nie raz zastanawiamy się nad przyszłością w którym kierunku podążać aby móc dla Was nadal być tylko przystanią podczas długiego rejsu przy późniejszym
użytkowaniu naszych prac. Dlatego chcemy się dzielić z Wami takimi przemyśleniami zachęcając do utwierdzania nas w takich przemyśleniach poprzez wystawione nam opinie, budowania dobrej marki firm rodzinnych, promując dobre wykonanie i dobry montaż oraz podzielając nasze wartości.

Dlaczego to robimy
Pomagamy ludziom odczuć ukojenie oraz zadowolenie z wyboru co nas motywuje do dalszej pracy.

Jak to robimy
Wyznaczamy kierunki nowej jakości oferowanych usług w miłej rodzinnej atmosferze, poświęconą uwagę każdemu detalowi podczas ich tworzenia.

Co robimy
Tworzymy produkty trwałe nie przynoszące problemów w użytkowaniu.
Produkty zauważalne poprawiające otoczenie w którym znajduje się nasz produkt.

Czym różnimy się od konkurencji
Tworzymy produkty z kamienia dopasowane do indywidualnych wymagań wkładając serce podczas ich wykonywania.
Kunszt wykonania, dokładność detalu, niezbędną wiedzę oraz uwidocznione piękno natury oddajemy do użytkowania w Twoje ręce.

Cele na przyszłość
Bezustanne podnoszenie jakości świadczonych usług, dążąc do tego aby przyszli Twoi znajomi zdecydowali się na nas poprzez widoczne działanie kamieniem na otoczenie.

Motto: „Kamieniem nadajemy prestiż otoczeniu.”