Kominki

  Piękną ozdobą, każdego pomieszczenia dającą przyjemność z użytkowania jest niewątpliwie kominek zaprojektowany według własnego gustu i uznania.
kominki                          kominki rzeszów                          Jaki kominek wybrać?
Polecamy Państwu kominki tradycyjne i nowoczesne, które od bardzo dawna są znane i ciągle cieszą się bardzo dużą popularnością.Proponujemy także kominki z wbudowanym wkładem lub kasetą kominkową, z których ciepło przekazywane jest równomiernie do pomieszczeń. Możliwość wykonania również rozprowadzenia ciepła do innych pomieszczeń, które wykorzystujemy z kominka.Wykończenie kominka w zależności  od gustu klienta oraz pod względem utrzymania czystości np.:  piaskowca, granitu marmuru lub konglomeratu marmurowego  będą przyozdobieniem każdego domu.

Kominki Rzeszów

Decydując się na kominek z kamienia, np. z granitu lub z marmuru, warto zwrócić uwagę na doświadczenie oraz renomę firmy.
Początki firmy sięgają 1992, a lata spędzone na poznawaniu każdego rodzaju kamienia w tym tworzeniu kominków pozwoliły wypracować rozpoznawalny styl i niepodważalna jakość. Dlatego też firma Zako świadczy usługi kamieniarskie na wysokim poziomie.
Wykonujemy elementy z kamienia z największą dbałością o szczegóły Z zachowaniem  najwyższej jakości. Wyroby kamienne takie jak elementy do kominków tworzymy aby były udanym połączeniem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Estetyka, standard i wykończenia zapewniają wszystkim Klientom możliwość ogrzewania domu w klasyczny sposób przez długie lata. Służymy radą i obsługą Klientów na najwyższym poziomie nie tylko Klientom z Rzeszowa i okolic, ale także z ościennych województw.
Kamień to wyjątkowy budulec, który świetnie doskonale uzupełnia się z innymi surowcami, takimi jak szkło, drewno czy metal znajdując zastosowanie w architekturze nowoczesnej i klasycznej. Kamień wspaniale sprawdza się w każdym wnętrzu, ma także funkcjonalne zastosowania.
Kominki Rzeszów – zobacz realizacje. Dowiedz się więcej
Kominki kamienne Zako to przede wszystkim profesjonalne wykonawstwo ale także bogata oferta.

Jaki kominek wybrać?

Kominek klasyczny czy kominek nowoczesny? Styl minimalistyczny, a może jednak bardziej klasyczny? Kamień to nasza specjalność od 1992 roku, dlatego wybierając Zako masz pewność co do jakości i terminowości wykonania. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować zlecenia wyszukane i skomplikowane.
Kominki wykonujemy na podstawie sprawdzonych projektów lub dostarczonych przez architektów wnętrz czy Klientów. Kominki z kamienia budowane są z materiałów takich jak marmur, granit, onyks, piaskowiec, łupek czy trawertyn. Elementy kamienne do kominków wykonujemy we własnym zakładzie kamieniarskim, to gwarantuje najwyższej jakości wyroby. Kominki z kamienia Zako to kominki trwałe i bardzo praktyczne.
    Doradzimy i wykonamy dla Was wymarzony kominek.
   Zadzwoń i umów sie na spotkanie z naszym wykonawcą   >>
 Roman Sznaj  tel. 601 54 56 27
Zobacz naszą galerię realizacji:
kominki klasyczne                 kominki nowoczesne                   kominki rustykalne
Nawiązaliśmy również współprace z wykonawcą kominków oraz dostęp do prac wykonanych.