Rate this page

Współpraca

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą, oferujemy w szerokiej gamie wyroby i asortyment  z kamienia naturalnego, dystrybucję profesjonalnej chemii kamieniarskiej  oraz środki do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony kamienia naturalnego renomowanych firm. Posiadamy konkurencyjne ceny naszych wyrobów i usług. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz fachową poradą dotyczącą każdego z produktów. Nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi, inwestorami, architektami, dekoratorami wnętrz, zakładami kamieniarskimi i firmami budowlanymi, którym zapewniamy dogodne warunki handlowe oraz satysfakcjonujące stałe rabaty na nasze wyroby.

Szczególnie szukamy do współpracy:
– projektantów i dekoratorów wnętrz
– producentów mebli kuchennych i łazienkowych
– firm budowlano-wykończeniowych

Współpracujemy z wieloma liczącymi sie firmami na rynku podkarpackim jak i krajowym w branży budowlanej, meblarskiej oraz kamieniarskiej. Zapewniamy solidność i rzetelność w wykonywaniu zamówień, dogodne terminy realizacji  oraz możliwość zapoznania się z naszymi ofertami u Państwa.
Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert wszystkich zainteresowanych.Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez e-mail, a otrzymają Państwo oferty  wraz z aktualnym cennikiem lub przyjedziemy do Państwa osobiście z naszymi propozycjami współpracy. Jesteśmy firmą godną zaufania.