5/5 - (62 votes)

Spieki Kwarcowe LAMINAM

Spieki kwarcowe Laminam, stworzone są z naturalnych materiałów, takich jak iły łupkowe, skały granitowe i pigmenty ceramiczne.
Nie emitują żadnych substancji do środowiska i mogą być łatwo mielone, a następnie  poddane procesowi recyklingu dla zastosowania w innych procesach produkcyjnych.
Wykorzystywana jest zasada na bazie biocydów tytanu.  Na skutek działania światła słonecznego, uruchamia się proces analogiczny do procesu fotosyntezy. Materiał organiczny, który osadza się na powierzchni płyty, podlega rozkładowi, a następnie z wielką łatwością jest usuwany za pomocą wody deszczowej.
Zobacz kolekcję LAMINAM
Zastosowanie LAMINAM na zewnątrz
Zastosowanie LAMINAM wewnątrz
Zastosowanie LAMINAM w ku
Zastosowanie LAMINAM na frontach meblowych
Zastosowanie LAMINAM  na płytę grzewczą
Płyty LAMINAM mają bardzo szerokie zastosowanie oraz bardzo wysoką wytrzymałość termiczną i mechaniczną

Spieki kwarcowe na blat

Kuchnia nazywana jest sercem domu. To właśnie tam inwestuje się w elementy wyposażenia, które są piękne i trwałe, odznaczają się jednocześnie nie tylko doskonałym designem i wytrzymałością, ale też funkcjonalnością. Spieki kwarcowe, z których współcześnie wykonuje się blaty kuchenne, to jeden z najlepszych zakupów do domu. Warto dowiedzieć się, czym cechują się takie blaty.

Spieki kwarcowe na blat kuchenny

Jaki powinien być idealny blat w kuchni? Odporny na uszkodzenia, takie jak rysy, odbarwienia, plamy. O nie w kuchni nietrudno, jednak dobry blat ze spieku kwarcowego będzie jak nowy nawet po latach, ponieważ spieki są niezwykle twardym materiałem. Dlatego też na spiekowym blacie można bezpośrednio kroić i siekać, dzięki czemu dla osób, które uwielbiają bawić się w gotowanie i pieczenie funkcjonowanie w kuchni jest niezwykle wygodne. Łatwość utrzymania blatów w czystości, bez konieczności wykonywania wielu zabiegów renowacyjnych, tak jak to bywa w przypadku blatów z drewna, to kolejny mocny punkt blatów ze spieku. To rozwiązanie dla osób, które z jednej strony cenią design, funkcjonalność i piękny wygląd, ale z drugiej strony nie chcą tracić zbędnego czasu na niepotrzebne czynności. Spieki kwarcowe zapewniają tę wygodę, będąc jednym z najbardziej bezproblemowych materiałów do wykończenia wnętrza kuchni.

Spieki kwarcowe Rzeszów

Miłośnicy pięknego designu, którzy jednocześnie myślą o ekologii, z wyboru spieków kwarcowych będą zadowoleni podwójnie. Dlaczego? Ponieważ blaty ze spieku powstają z materiałów organicznych, a do ich produkcji nie używa się niczego, co mogłoby negatywnie wpłynąć na środowisko naturalne. Co więcej, blaty ze spieku kwarcowego mogą podlegać recyklingowi. Spiek jest materiałem, który można kruszyć i mielić, przerabiając go i wykorzystując w innych procesach produkcyjnych.

Nowoczesny design kuchni ze spiekami kwarcowymi

Aspekty związane z funkcjonalnością i wygodą podczas użytkowania, a także organicznym pochodzeniem blatów spiekowych, to nie jedyne plusy tego rozwiązania. Blaty spiekowe to teraz jeden z najbardziej designerskich wyborów, który idealnie wpisuje się w modę na kuchnie minimalistyczne, proste i eleganckie. To właśnie blaty ze spieku można zobaczyć w najpiękniejszych realizacjach i aranżacjach kuchni, które przedstawione są na zdjęciach w internecie oraz w prasie branżowej. Ludzie pokochali blaty ze spieku kwarcowego, ponieważ wyglądają one jak naturalny kamień, na przykład jak marmur. To teraz jeden z najmodniejszych sposobów na wykończenie wnętrz. Spieki kwarcowe charakteryzują się wyglądem zbliżonym do marmuru, a jednocześnie są o wiele tańsze i prostsze w eksploatacji. Zaaranżowanie kuchni z blatami ze spieku niezwykle podnosi atrakcyjność przestrzeni, dzięki czemu mieszkanie lub dom łatwiej sprzedać na rynku wtórnym. W końcu ponadczasowa elegancja nigdy się nie nudzi, stąd też kamienne blaty cieszą się tak wielkim uznaniem. Biorąc pod uwagę wszystkie plusy, spieki kwarcowe to jedna z najlepszych inwestycji we własny dom lub mieszkanie.