Rate this page

Rozety medaliony i inne dekoracje podlogowe

Naszą specjalnością są różnego rodzaju dekoracje podłogowe. Medalion i rozeta podłogowa to najczęściej spotykane wersje tychże dekoracji. Oparte są one najczęściej na kształcie koła i – jak sama nazwa wskazuje – odnoszą się pod kątem stylistycznym do wzoru róży. Nasza firma może ułożyć taką rozetę zarówno na podłodze, jak i na ścianie. W tym celu nakładamy standardową mozaikę lub też odpowiednio przycięte płytki.

rozeta ozdobna kamienna

Rozety

Dowolność projektu

Naszą specjalnością są zarówno klasycznie rozumiane projekty dekoracyjne, jak i specjalistyczne i oryginalne wariacje. Na specjalne Państwa zamówienie możemy stworzyć rozetę praktycznie o dowolnej średnicy. I choć większość naszych klientów preferuje niewielkie, wręcz minimalistyczne projekty, to zachęcamy również do postawienia na większe i bardziej odważne zdobienia. W naszej pracowni stawiamy m.in. na rozety kamienne, które wyróżniają się swoim niepowtarzalnym i oryginalnym klimatem. Projekty te – niezależnie od swego rozmiaru – z pewnością przyciągną wzrok niejednego, doceniającego artyzm obserwatora.

Medaliony

Jak realizujemy nasze usługi?

Z naszego punktu widzenia rozeta z płytek musi być prawdziwym dziełem sztuki. Dlatego zawsze optujemy za tym, by rozety umieszczone były w dobrze widocznym miejscu. W związku z tym, że typowe rozety kamienne to dekoracje przeznaczone głównie do przestrzeni łazienkowej, warto je umieścić w centralnej części łazienki lub w okolicy prysznica i umywalki. Tworząc rozetę z gresu mamy pewność, że dekoracja ta z łatwością „poradzi sobie” z bezpośrednim oddziaływaniem wody. Dlatego wykorzystujemy te odmiany płytek gresowych, które wyróżniają się niewielką nasiąkliwością. Cechą wspólną naszych projektów jest ich zróżnicowana forma.

Podsumowując, rozeta podłogowa lub ścienna to wyjątkowa i niepowtarzalna dekoracja, którą – z przyjemnością – dla Państwa wykonamy. Mało tego – realizujemy również zamówienia specjalne, za którymi stoi wyłącznie kreatywność naszych klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.