Rate this post

ZAKO – Blaty kamienne, kuchenne- Krosno,Jasło, Jarosław, Przemyśl, Kolbuszowa, Strzyżów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Dębica, Mielec, Sanok, Leżajsk, Lubaczów, Zamość

BLATY KAMIENNE

 
Obecnie szalenie modne. Skomponowane i odpowiednio dobrane kolorystycznie, wyprofilowane do mebli współgrają i stworzą niepowtarzalny wygląd przez długie lata użytkowania.
 
Wykonane z marmuru, aglomarmuru, granitu lub konglomeratu kwarcowego będą trwałym elementem użytku codziennego. Natomiast w połączeniu z odlewami aluminium bądź elementami kutymi ręcznie będą stanowić nieodłączny element każdego pomieszczenia.
 
Proponujemy także stoliki łazienkowe i okolicznościowe zapewniające elegancki wygląd oraz funkcjonalność przez długie lata użytkowania.
 
Oferujemy Państwu w/w elementy i wiele innych o dowolnych kształtach, w grubości elementów w zależności od zastosowania od 20mm – 60mm. Obróbka elementów wg. zamówień np. polerowanie proste, ćwierćwałki, półwałki, frezy obniżone oraz wiele innych okolicznościowych obróbek kamienia naturalnego.
 

Blaty Kamienne

 
Obserwowany wzrost klientów wybierających kamień naturalny w wykończeniach nowego budownictwa w ciągu roku to aż 110% – Sprawdź dlaczego?
 
Proponowany kamień naturalny jest materiałem bardzo często wybieranym do elementów częstego użytkowania. Odpowiednio dobrany do pomieszczeń użytkowych w kuchniach czy łazienkach jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, trwałym, estetycznym i eleganckim materiałem wykończeniowym, a przy tym nie traci na wyglądzie przez długie lata użytkowania w przeciwieństwie do innych wyrobów kamienio-podobnych.
 
Stosowany zarówno w posesjach prywatnych, firmach jak i budynkach użyteczności publicznej, gdzie trwałość i funkcjonalność liczą się najbardziej.
Świadczymy swoje suługi kamieniarskie przede wszystkim na terenie województwa podkarpackiego ale i równiez na terenie polski południowo wschodniej.
Nasze kwalifikacje potwierdzają klienci z wielu miast  m.in. Rzeszów, Krosno, Kolbuszowa, Stalowa Wola, Przemyśl, Strzyżów, Jarosław, Gorlice, Mielec, Łańcut, Leżajsk, Sanok, Dębica, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nowa Dęba, Krosno, Boguchwała, Łańcut, Jarosław, Przeworsk, Dębica, Sanok, Jasło, Lubaczów, Leżajsk, Sanok, Lesko, Ustrzyki, Dynów, Tyczyn, Błażowa, Brzozów, Nisko, Jasło, Krasiczyn, Kolbuszowa oraz w wielu innym miejscowościach nie wymienionych powyżej.   Oferujemy swoje usługi również poza województwem Podkarpacie w takich miastach jak Rzeszów, Kraków, Lublin.
 
Obniżka cen na blaty kuchenne wykonywane , Kolbuszowa, Strzyżów, Stalowa Wola, Krosno,Przemyśl, udzielamy rabtu w wysokości 10% na wszystkie rodzaje kamienia.
 
 
granit Shivakashu Yellow                        granit Star Galaxy
     granit Shivakashu Yellow                                                    granit Star Galaxy

Blat kuchenny Podkarpacie

W ostatnim czasie blaty kamienne mocno zyskały na popularności. Są genialnym rozwiązaniem, idealnie wpisującym się w kryteria nowoczesnego i designerskiego stylu pomieszczeń.Fenomenalny i oryginalny wygląd, który zapewniają oferowane przez nas blaty kamienne – z pewnością fantastycznie spiszą się jako blaty w naszych kuchniach. Wysoka jakość materiałów oraz pozytywne rekomendacje klientów zachęcają do rozważenia naszej propozycji produktowej. Wykwalifikowany zespół naszych pracowników z pewnością odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z wyborem odpowiedniego blatu.

Blaty kuchenne podkarpackie

Nasz sklep oferuje blaty kuchenne wykonane z naturalnych kamieni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy ofertę blatów kuchennych, które doskonale wpisały się w gust wielu osób.

Estetyczne, wytrzymałe i bardzo kunsztowne – to tylko niektóre z atutów oferowanych przez nas blatów kuchennych. Nasze blaty kamienne są niezwykle przyjazne w utrzymaniu ich czystości. Dzięki wysokiej jakości materiałom – blaty kuchenne mogą zachować pierwotny efekt wizualny przez szereg lat. Pozwalają na zupełną zmianę charakteru kuchni. Blaty nadadzą jej nutkę nowoczesności i stylu. To kapitalna alternatywa zamiast tradycyjnych, drewnianych blatów. Blat kuchenny Podkarpacie dostępny jest w dowolnych kształtach i rozmiarach. Oferujemy także obróbkę elementów, np.:

• polerowanie proste,
• ćwierćwałki,
• frezy obniżone,
• półwałki,
• oraz wiele innych obróbek kamienia naturalnego.

Blaty kuchenne Podkarpacie

Wykonywane przez nas usługi wykonujemy głównie na terenie Podkarpacia, między innymi w takich miastach jak: Krosno, Jasło, Jarosław, Mielec, Przemyśl, Kolbuszowa, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Dębica, Sanok, Leżajsk i nie tylko.

Z naszych usług można skorzystać także na terenie Lublina czy Krakowa. Dysponujemy produktami, które objęte są niezwykle atrakcyjną i konkurencyjną ceną. Nasze blaty kuchenne posiadają doskonały stosunek jakości do ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty produktowej i zapoznania się z pełną gamą naszych produktów.

Dodaj komentarz