5/5 - (30 votes)

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem ludzi pełnym pasji i zaangażowania w tym co robimy. Ciągle dążymy do miłej, przyjaznej i rodzinnej atmosfery w firmie, a także dbamy aby taka atmosfera towarzyszyła również podczas spotkań z naszymi klientami. Naszym głównym celem jest dbanie o jakość naszych usług Premium Quality pomagając przy tym naszym klientom osiągnąć zadowolenie z zamówionego produktu podczas jego wykonywania, a także użytkowania w przyszłości. Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę oraz duże doświadczenie w branży kamieniarskiej, co zapewnia profesjonalną obsługę oraz dokładne wykonanie zamówienia. Będąc firmą rodzinną staramy się, aby każdy pracownik niezależnie od wieku był ważną częścią zespołu godząc występujące różnice wieku.
Wdrażając w firmie nowoczesne rozwiązania technologiczne ciągle zwiększamy zatrudnienie stawiając w rekrutacji na osoby chcące się stale rozwijać. Takie podejście sprzyja rozwojowi firmy, a także podnoszeniu kwalifikacji zespołu oraz zwiększeniu zadowolenia naszych klientów.
Jeśli mówimy o zespole to prawdziwy zespół ludzi to taki, który tworzy kolektyw, wspiera się i jest chętny pomagać innym.

Nasze motto w firmie w Teamie Zako

Firma to nie ludzie którzy się spotykają w pracy.

 Firma to ludzie którzy sobie ufają będąc w pracy.

Dlatego tak ważne jest dla nas prawidłowe porozumienie się oraz zrozumienie drugiej osoby.

Jako firma kierujemy się wypracowanymi przez lata wartościami, o które szczególnie dbamy i chcemy je kultywować przekazując na pokolenia.

1. Chęć niesienia pomocy innym

Takie postępowanie między ludźmi w naturalny sposób budzi w innych osobach chęć odwzajemnienia tej życzliwości. Wówczas atmosfera oraz wykonywanie codziennych obowiązków w pracy jest nie tylko obowiązkiem, ale staje się przyjemnością. Dlatego chętnie uczestniczymy w wydarzeniach niosących pomoc innym, jak: pomoc ludziom w odbudowach zniszczonych żywiołem domów, remontów mieszkań osobom poszkodowanym losem życiowym, a także wspomagamy remonty i odbudowę starych zabytkowych i zapomnianym pomników. Nie zapominamy również o rozwoju młodych wspierając kluby i stowarzyszenia sportowe, a także wspieranie kultury tak potrzebnej w tych czasach.

2. Ludzkie relacje

Budowanie relacji będąc cały dzień w pracy jest niezwykle istotne. W pracy spędzamy więcej czasu niż z najbliższą rodziną w domu. Jednak zbudowanie prawdziwej przyjacielskiej więzi jest niezwykle energochłonne. Ale jeśli już zbudujemy dobre relację pomiędzy sobą oraz pracodawcą to korzyści tego będą długotrwałe dla wszystkich. Dlatego rozwój oraz zacieśnienie więzi między sobą szlifujemy na wspólnym spędzaniu czasu podczas corocznych integracji.

Podczas integracji dbamy o dobrą zabawę, rozwiązywanie firmowych problemów, a także szkoleń, które przynoszą wiele korzyści dla każdego uczestnika. Jednak nie zawsze jesteśmy sami. Organizowane są również integracje wraz z małżonkami, gdzie możemy lepiej poznać swoje rodziny, a także wymienić doświadczenia. Trzeba przyznać, że czas spędzony wspólnie jest nieoceniony i przynosi wspaniałe rezultaty

3. Rozwój osobisty

Zaangażowanie w szkolenia powoduje wykorzystanie wiedzy w praktycznie. Doszlifowywanie jej oraz wdrażanie również w życiu prywatnym. Dlatego w naszej firmie jest to istotny element, lecz w branży kamieniarskiej ogólnie zapominany

4. Tradycje i nowoczesność

Będą firmą rodzinną już w drugim pokoleniu dobrze wiemy jak trudne jest połączenie i sprzężenie ze sobą paru dekad wiekowych. Połączenia tradycji wykonywania rzemiosła kamieniarskiego z nowoczesną technologią dającą rozwój w tych czasach jest dużym wyzwaniem. Przez duże D. Jednak nie staramy się eliminować tych barier poprzez niezatrudnianie lub odpychanie od siebie osób starszych, ale podejmowanie codziennego wysiłku aby obie strony pomimo dużej różnicy wieku mogły wymieniać się swoimi doświadczeniami i działać we wspólnym celu. A nie jest to proste.

5. Pozytywne nastawienie

Czy zdażyło się Wam kiedyś rano wstając włączyć miłą muzykę i nastawić się pozytywnie na cały dzień. Czyż ten dzień nie był wyjątkowy. Dlatego tak ważne dla nas jest dobre nastawienie, która będzie nam pomagało w trudnych codziennych obowiązkach. Bez marudzenia, kwaśnych min i negatywnego podejścia dzień mija jak godzina a na wynikające problemy w pracy znajdujemy wspólne rozwiązania otwierając nowe ścieżki pomysłów.

6. Odpowiedzialność

To, że tworzymy zgraną drużynę, która zdobywa tytuły zależy wyłącznie od nas samych. Lubimy się ,ufamy sobie, jesteśmy gotowi pomóc koledze oraz wziąć na siebie ciężar gry – to podstawa najlepszych sportowych drużyn. Tak samo jest w firmie. Istotne jest więc to aby każdy z nas zawsze pamiętał o tym, że bycie odpowiedzialnym to dyscyplina, zachowanie przyjętych norm i wzięcie na siebie ciężaru swoich czynów oraz za drugiego człowieka. Tylko wtedy będziemy wartościowi i doceniani zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym.

7. Docenianie innych osób

Każdy z nas pamięta swoje wyróżnienia czy dostanie nagrody w życiu. Takie chwile są miłe i się je zapamiętuje. Dlatego w naszej firmie również doceniamy innych za to, że wkładają swoje zaangażowanie rzetelnie wykonując swoją pracę. Podchodzą do pracy jak do misji z całym sercem dając przykład innym. Bo tylko wtedy jesteśmy w stanie dojść do celu oraz poważania na rynku.

Wyróżnienia i podziękowania

Tak jak każdy z nas lubi jak się mu dziękuję tak i my jako firma zawsze chwalimy się tym ze nam też był w stanie za ciężką pracę całego zespołu podziękować. To znaczy ze nasza praca zostaje zauważona i wszyscy rośniemy w oczach naszych rodzin i klientów.

Praca w kamieniarstwie

Jeżeli uważasz, że podzielasz nasze wartości oraz pasję i masz doświadczenie, lub chcesz nabyć doświadczenia w branży kamieniarskiej.
Chciałbyś lub chciałabyś się rozwijać.
Jesteś otwarty na nowe wyzwania. Chcesz tworzyć nowe rzeczy – to chętnie porozmawiamy.
Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres email:
[email protected]
– a na pewno zapoznamy się z nim i odpowiemy co możemy zrobić abyś dołączył do naszego zespołu