Rate this post

Pani Danuta i jej mąż, pan Marek, przez długi czas poszukiwali odpowiedniego kamieniarza, który zrealizuje nowoczesny nagrobek na cmentarzu w Tyczynie. Ich poszukiwania rozpoczęły się od przeszukiwania internetu, odwiedzenia paru wybranych zakładów kamieniarskich w Rzeszowie i okolicach osobiście. Wśród nich znaleźli się również w firmie ZAKO w Zaczerniu.

Pierwsze spotkanie z tą firmą kamieniarską wywarło ogromne wrażenie na Pani Danucie. Już po kilku minutach rozmowy czuła się tak, jakby znała kamieniarza i jego pracowników od dawna. Atmosfera była bardzo przyjazna i swobodna, a rozmowa dotycząca zamówienia nagrobka przebiegała w bardzo luźny sposób. To było coś więcej niż tylko standardowe spotkanie z potencjalnym wykonawcą. Niestety, pierwsze spotkanie było dość krótkie, ponieważ przyszli tuż przed zakończeniem pracy firmy kamieniarskiej. Jednak mimo tego udało się szybko ustalić szczegóły i umówić na pomiar bezpośrednio na cmentarzu w Tyczynie. Spotkanie na cmentarzu mogło odbyć się tylko w sobotę, ponieważ Pani Danuta pracuje na co dzień w żłobku i kończy pracę o późnych godzinach popołudniowych.

Z tego powodu spotkanie zostało zaplanowane na sobotę o godzinie 9:00 rano. Pani Danuta poprosiła o możliwość podwiezienia jej i jej matki, która ma problemy z poruszaniem się, ponieważ nie miały samochodu w tym dniu. Pani Ania z firmy kamieniarskiej zgodziła się bez wahania, pojechał i odebrać obie panie.

Na cmentarzu spędziliśmy parę godzin. Zaczęliśmy od oglądania różnych wzorów nagrobków i tablic napisowych. Wybraliśmy kamień, który odpowiadał oczekiwaniom Pani Danuty i pana Marka. Pozostało tylko wybrać konkretny odcień kamienia spośród trzech różnych dostępnych w zakładzie.

Kolejnej soboty Pani Danuta i pan Marek odwiedzili nas osobiście w zakładzie. Zaprezentowane zostały im trzy różne odcienie wybranego kamienia. Ostatecznie Pani Danuta zdecydowała się wybrać jedną z opcji. Po wyborze wzoru nagrobka i kamienia mogliśmy przejść do szczegółowej wyceny wykonania pomnika. Cena została zatwierdzona, umowa podpisana, a w ciągu kilku kolejnych dni przygotowany został dla nich projekt 3D, który szybko zaakceptowali.

Pani Danuta była na bieżąco informowana o postępie realizacji zamówienia na cmentarzu, które wymagały wielu godzin ciężkiej pracy. Po zakończeniu wszystkich prac, klienci zostali poinformowani o zakończonym zamówieniu.

Nie musieliśmy długo czekać, ponieważ już następnego dnia klienci osobiście przyjechali, aby dokonać rozliczenia i podziękować za całą współpracę.

Pani Danuta była bardzo zadowolona z przebiegu całego procesu realizacji zamówienia, a jej mąż wystawił pozytywną opinię na Google, w której wspomniał, że każdy etap realizacji zamówienia był przyjemny i konkretny.

Jednak po kilku dniach otrzymaliśmy telefon od Pani Danuty, która poinformowała nas, że jej teść zmarł i będą potrzebowali kolejnego nagrobka. To był dla nas poruszający moment, czytając nową opinię na Google, ponieważ uświadomiliśmy sobie wówczas co Pani Danuta miała na myśli wspominając o następnym nagrobku.

Pani Danuta i jej rodzina zdecydowali się na kolejne skorzystanie z usług kamieniarskich właśnie w naszej firmie, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że ciężka praca całego zespołu firmy ZAKO jest ceniona wśród naszych klientów.