Rate this post
grobonet

Jest to portal informacyjny ze szczegółowym spisem wszystkich grobów, grobowców, nagrobków i mogił znajdujących się na danym cmentarzu. Skorzystać z niego może każdy wchodząc na portal poprzez stronę internetową. W wyszukiwarce należy wpisać nazwisko osoby, którą schedy odnaleźć a system portalu poda nam wyszukane groby z całego cmentarz. Uzyskamy również informację gdzie się znajdują miejsca osób pochowanych jak dzielnice, rzędy oraz numer grobu.

Grobonet Rzeszów

Portal ze spisem cmentarzy jest obecny również w Rzeszowie. Cmentarze jakie znajdziemy na tej stronie to cmentarz komunalny Wilkowyja, Pobitno oraz cmentarz Słocina. Wszytskie wymownione cmentarze możemy znaleźć bezpośrednio pod aktywnym linkiem w Ogólnopolskiej Wyszukiwarce Osób Pochowanych http://www.grobonet.erzeszow.pl dla miasta Rzeszowa.

Grobonet Wilkowyja

Cmentarz Wilkowyja jest cmentarze największym na Podkarpaciu leżącym przy dużych osiedlach Pobitno ale przede wszystkim doskonale  spisanym na portalu grobonet z oznaczeniami. Są dobrze opisane miejsca pochówków wraz ze zdjęciami ale warte uwagi jest zarządzanie profilami i uzupełnianie na bieżąco fotografii wykonanych zaraz po pogrzebach jak również zmiany zachodzące po wykonaniu nagrobków. 

Grobonet krzyż

Warte wspomnienia są również działania administracji gdzie możemy znaleźć fotografie krzyży zaraz po pochówku co znacząco uwałowi nam identyfikacje miejsca. Krzyże nie znikają z miejsc po pogrzebach tylko widnieją w portalu oraz na przy mogiłach na cmentarzu aż do budowy nagrobka. Dopiero po wykonaniu nagrobka przez firmę kamieniarską krzyże są wkładane do ich wnętrza nie poniewierając się oo cmentarzu.Ogólnopolskiej Wyszukiwarce Osób Pochowanych
W wyszukiwarce tej nie tylko znajdziemy cmentarz komunalne i miejskie ale także parafialne na których został dokonany spis i wpisany na profilach Grobonet. Okoliczne miejscowości w których został dokonany spis to Zaczernie, Łańcut, Przeworsk, Jarosław czy Kolbuszowa które bezpośrednio można znaleźć pod linkiem

Dodaj komentarz