Rate this page

Fronty ze spieków

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości frontów meblowych ze spieków kwarcowych. Gwarantują one przepiękny wygląd naszych mebli kuchennych i łazienkowych, a dzięki jakościowemu wykończeniu każdego frontu zapewniają łagodne przejścia między płytami i bezpieczne krawędzie, o które nie można się przypadkiem skaleczyć.

Wykonywanie frontów kuchennych ze spieków kwarcowych staje się coraz bardziej popularne, nie tylko ze względu na piękny wygląd mebli jaki zapewniają, ale także dzięki możliwości ujednolicenia designu całego pomieszczenia. Wykonanie blatów, frontów przy zlewozmywaku, zmywarce, a także wyspie kuchennej ze spieków kwarcowych gwarantuje nowoczesny wygląd i przejrzystość pomieszczenia.
Fronty ze spieków to jeden z lepszych wyborów, gdy mamy do czynienia z wykończeniem kuchni bądź łazienki, są one odporne na zarysowania i zapewniają wiele lat pięknego nienaruszonego wyglądu, ponadto możliwy jest bezpośredni kontakt frontów i blatów z żywnością bez obawy o zarysowania, bądź szkodliwe działanie na jedzenie.

Fronty ze spieków kwarcowych

nadadzą Twojej kuchni oryginalnego nowoczesnego wyglądu, przy zachowaniu estetyki i pięknego designu, dzięki precyzji wykonywania każdego elementu zabudowy uzyskujemy jednolite przejścia pomiędzy osobnymi frontami, co zapewnia spójność wyglądu. Ogromnym plusem takiego wykonania frontów jest wspaniały wygląd nie tylko gdy są one nowe, ale także po wielu latach eksploatacji, oraz czyszczenia preparatami zapewniającymi połysk i świeży wygląd każdego dnia.