Rate this post

Film ZAKO zakład kamieniarski Zaczernie-Rzeszów

Zakład kamieniarski ZAKO realizuje zlecenia najbardziej wymagające gdzie dla niektórych zakładów są to prace nie do zrealizowania. Firma ZAKO produkuje pod indywidualne zlecenia nagrobki, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, kominki, parapety, posadzki i tarasy oraz wszelkie wyroby z kamienia naturalnego na potrzeby budownictwa.
Posiadamy na swoim składzie w Zaczerniu wszelkie kamienie naturalne jak granit, marmur, konglomeraty kwarcowe i marmurowe, trawrtyn, onyx oraz piaskowiec. Jesteśmy w stanie na zamówienie importować różne kamienie nawet z najdalszych zakątków świata. Nawet pare płyt wyłącznie na potrzeby naszych klientów.
Nasze długoletnie doświadczenie oraz ciągle podnosząca swoje kwalifickacje kadra pracownicza to zespół ludzi którzy fascynują sie kamieniem naturalnym i nie boją sie nowych to wyzwań które wraz z postępem świata stają nam do zrealizowania. Jesteśmy ciągle otwarci na nowe możliwości oraz wszelkie sugestie z Państwa strony, które przyczyniają sie do produkcji naszych wyrobów o najwyższym standardzie ciągle ich udoskonalając.

Dodaj komentarz