5/5 - (1 vote)

Co z wycięciami na zlewy czy kuchenki?

Dzięki naszej technologii obróbki kamienia, jesteśmy w stanie wyciąć każdy, zaprojektowany wzór zlewu lub elementy danej powierzchni. Zlewy podwieszane (umieszczane pod blatem w sposób maskujący brzegi zlewu) są w pełni wycięte a otwór jest dodatkowo polerowany. Następnie blat jest odwracany i montowany jest zlewozmywak na masie uszczelniającej aby zapobiec przeciekom wody. A także dodatkowo mocowany na śrubie aby w przyszłości zminimalizować ryzyko puszczenia masy klejowej.  Dodatkowo wykonywane są wzmocnienia blatów w miejscach narażonych na pęknięcie aby zapobiec uszkodzeniom podczas transportu, instalacji i użytkowaniu blatów.

Często podczas produkcji blatów pozostają nam kamienie z wycięcia płyty indukcyjnej oraz zlewu. Zamiast je wyrzucać możemy wykorzystać je w ciekawy sposób!
Oto kilka inspiracji:

  • Eleganckie Deski do Krojenia: Takie wycięcia doskonale nadają się na deski do krojenia. Dzięki gładkiej i trwałej powierzchni kamienia, krojenie na nich staje się przyjemności
Eleganckie Deski do Krojenia
  • Podstawki pod Gorące Naczynia: Tworzenie podstawek pod gorące garnki czy patelnie to świetny sposób na wykorzystanie wycięć. Kamień jest odporny na ciepło, więc idealnie nadaje się do tej roli.
  •  Unikatowa deska pod wędliny i sery: Niech każde spotkanie ze znajomymi będzie nie tylko uczta dla podniebienia ale także dla oczu. Podanie smakołyków na kamiennej desce na pewno pobudzi zmysły i wprowadzi uczestników w osłupienie.
Deska z kamienia pod sery
  • Półki Łazienkowe: Półka na kosmetyki lub akcesoria łazienkowe, do montażu w ścianie. To eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie.
  • Podstawki pod Świeczki: Unikalne podstawki pod świeczki, które będą tworzyć nastrojową atmosferę w domu.
  • Stylowe Dekoracje: Wycięcia wykorzystaj jako ozdobę na stole lub w przestrzeni wokół zlewu. Podkład pod kwiaty, kamienie ozdobne czy inne elementy mogą nadać wyjątkowy wygląd. 
  • Małe Blaty na stolik kawowy: Jeśli masz w planach stworzenie małego stolika na balkon, małe wycięcia mogą posłużyć jako niewielkie blaty do przygotowywania porannego spędzenia czasu przy aromatycznej kawie. 
  • Kamień pod lub do wypieku pizzy: Wspaniały podkład pod gorącą pizzę lub do wypieku pizzy w piekarniku będzie idealnym rozwiązaniem zaspokajając potrzebę wydłużenia ciepła pizzy i wolniejszego jej stygnięcia.
  • Prezent dla Przyjaciółki lub Rodziny: Stwórz dla bliskiej osoby spersonalizowany prezent, np. kuchenną deskę do krojenia z grawerowanym jej imieniem. Na pewno będzie zachwycona.

Wszystkie powyższe produkty jesteśmy w stanie obrobić naszym klientom w trakcie realizacji dla nich blatów, tak aby elementy wycięte z nich nie zostały wyrzucone tylko nabrały nowego życia w domu Niech kreatywność nie zna granic! Dzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach – zawsze warto inspirować się nawzajem! 💡🏠

Logo laureat

Dodaj komentarz