Rate this post

Był grudzień sam początek miesiąca, odbieramy dzwoniący telefon w firmie z pytaniem od miłej Pani czy jesteśmy w stanie wykonać blaty kuchenne ze spieku kwarcowego do świąt Bożego Narodzenia. Nie było to dla nas zaskoczenie ponieważ co roku bywają takie telefony. Niestety musieliśmy odmówić wykonania blatów z powodu juz zarezerwowanych terminów przez innych klientów z którymi mieliśmy spisane umowy na wykonanie zleceń do świąt oraz końca roku. Jednak Pani mocno naciskała abyśmy wykonali te blaty. Pani Postanowiła nawet do nas przyjechać osobiście jak się okazało aż z Zamościa gdzie do Zaczernia jest około 150 km. Pani Agnieszka opowiadała jak jeden z kamieniarzy obiecał wykonać jej blaty ze spieku jednak parę dni przed pomiarami wycofał się z powodu jak twierdził braku możliwości wykonania z takiego materiału. Proponował jej wykonanie blatów z granitu jednak Pani Agnieszka była nastawiona wyłącznie na blaty ze spieku. Wybór naszej firmy jak się okazało nie był również przypadkowy. Klientka dzwoniła również do paru innych firm, jednak rozmowa z nami jak to określiła była bardzo rzeczowa i konkretna co ukierunkowało wybór właśnie na nas. Pani Agnieszka wpłaciła od razu zaliczkę na poczet wykonania blatów i zaprosiła po montażu mebli na pomiary. Aby wykonać dokładne pomiary pojechaliśmy przed samymi świętami ustalając termin montażu na pierwszą połowę stycznia. Tak aby Pani Agnieszka jak najszybciej mogła funkcjonować w domu z kuchnią i korzystać z jej pełnych praktycznych walorów. Na pomiarach wyszło jednak jeszcze parę szczegółów na meblach, które trzeba było zgłosić meblarzowi w celu dokonania przeróbek.

Meble pod spiek kwarcowy o grubości 12 mm musza być przygotowane bardzo dokładnie aby nie doszło w przyszłości do nieoczekiwanych problemów a nawet pęknięcia blatu.
Po nowym roku przystąpiliśmy do produkcji blatów oraz ustalenia terminu montażu po potwierdzeniu dokonania przeróbek przy meblach.
Po ich wykonaniu udaliśmy się na montaż blatów do Zamościa gdzie mieszkała Pani Agnieszka w celu sfinalizowania zamówienia.

Po montażu Pani Agnieszka dokonała odbioru blatów i z pełnym zadowoleniem wypowiedziała takie zdanie:
„ Szkoda ze wcześniej do Was nie trafiłam wtedy miałabym blaty na święta”.
Pani Agnieszce przekazaliśmy również instrukcję ja prawidłowo użytkować blaty tak aby nie wystąpiły problemy. Poprosiliśmy również klientkę o wystawienie nam opinii w google aby pomóc innym klientom szukającym wykonawcy blatów w podjęciu wyboru. Co praktykujemy u każdego klienta u którego realizujemy zamówienie.

Dodaj komentarz