5/5 - (123 votes)

Nagrobki

Nagrobki dziecięce
Nagrobki urnowe
Nagrobki pojedyncze
Nagrobki podwójne
Grobowce
Zako Design

Witamy w naszej galerii zdjęć, prezentującej różnorodne i wyjątkowe wzory nagrobków. Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na fakt, że wszystkie prezentowane wzory nagrobków są prawnie zastrzeżone. Wszelkie prawa autorskie do tych projektów, a także zdjęć prezentujących te pomniki, są ściśle chronione na mocy polskiego prawa.

W naszej działalności kierujemy się obowiązującymi przepisami prawa i szanujemy prawa własności intelektualnej naszych projektantów. Ochrona prawna projektów nagrobków wynika z przepisów Kodeksu Cywilnego z art. 77¹, który reguluje prawa autorskie do dzieł architektury, rzeźby, malarstwa oraz grafiki.

W związku z tym, prezentowane w naszej galerii zdjęcia wzorów nagrobków mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny. Nie zezwalamy na wykorzystywanie tych zdjęć w celach komercyjnych ani na ich publikację lub rozpowszechnianie bez zgody i licencji właściciela praw autorskich jakim jest firma Zako.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z któregoś z prezentowanych wzorów nagrobków lub zdjęć, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania niezbędnych informacji i pozwoleń na rozpowszechnianie.

W naszej firmie zawsze staramy się działać z poszanowaniem prawa i etyki biznesu, a jednocześnie dbamy o interesy naszych klientów. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt z nami wówczas doradzimy w wyborze nagrobka, który spełni Twoje oczekiwania i okaże się odpowiednią formą upamiętnienia Twoich bliskich.