zdjęcie animacji zdjęcie animacji zdjęcie animacji zdjęcie animacji zdjęcie animacji zdjęcie animacji
 
 
 
 
Zapraszamy Państwa
do zapoznania się z zawartością naszego serwisu.
 
Chętnie służymy radą i pomocą oraz bardziej szczegółowymi informacjami
o możliwości zastosowania naturalnego kamienia i o naszych usługach.
 
 
 


   Zeskanuj kod QR i miej nas pod ręką  
                                                             
                    
                                                                                
Nagrobki

Nagrobki Granitowe
 

Kamień naturalny jakim jest granit z którego wykonujemy nagrobki jest najtrwalszym materiałem znanym od wieków. Tylko z takich materiałów produkujemy nasze nagrobki.
Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom wychodzimy naprzeciw z naszymi ofertami.

Spełniamy wszelkie życzenia naszych klientów, od projektu w technologii 3D po montaż.

Proponujemy Państwu szeroki wybór nagrobków i grobowców od tradycyjnego wyglądu aż po najnowocześniejsze wzory. Naszą zaletą są nagrobki od bardzo prostych form po najbardziej wyrafinowane kształty wedle gustu i uznania klienta. Wykonujemy również nagrobki ekskluzywne dopasowane do potrzeb zamawiającego.
Posiadamy szeroką gamę różnokolorowych egzotycznych granitów sprowadzanych z całego świata m.in.z: Afryki Płd., Skandynawii, Hiszpanii, Indii, Ukrainy a także z Polski.
 

Nagrobki

 
Jesteśmy otwarci na różne propozycje wypływające nie tylko od klientów indywidualnych ale także od firm. Wzory nagrobków projektujemy w porozumieniu z naszymi klientami, w zależności od gustu każdego z nich. Przedstawiamy projekt nagrobka wykonany komputerowo i po akceptacji pzrystępujemy do jego produkcji.
Zawsze jesteś pewien dobrego wyboru i wyglądu nagrobka po wykonaniu.
Posiadamy duży wybór własnych kompozycji, szeroki asortyment nagrobkowy renomowanych firm polskich i zagranicznych. Korzystamy z wyrobów do naszych nagrobków z włoskich firm, liderów wśród dewocjonaliów nagrobnych Caggiati oraz Fracaro.
 
 
 
Image  Image 
 
Proponujemy także wizerunki nagrobkowe, zdjęcia kute osób zmarłych, wizerunki z brązu oraz wykonywane w naszej pracowni liternictwo nagrobkowe, piaskowane lub tradycyjnie kute, także kolorowe. Zapewniamy duży wybór tablic napisowych o różnych kształtach i odmianach granitu, przyozdobionych rzeźbą np.: drzewa, róże oraz pełne rzeźby z kamienia do naturalnej wysokości człowieka.
Wykonujemy nasze prace na terenie całego województwa podkarpackiego m.in. Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nowa Dęba, Krosno, Boguchwała, Łańcut, Jarosław, Przeworsk, Dębica, Sanok, Jasło, Lubaczów, Leżajsk, Sanok, Lesko, Ustrzyki, Dynów, Tyczyn, Błażowa, Brzozów, Nisko, Jasło, Krasiczyn, Kolbuszowa oraz w wielu innym miejscowościach nie wymienionych powyżej.
 

Nagrobki Pojedyncze

 
W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze z gotowych projektów. Wykonujemy również nagrobki i pomniki na specjalne zamówienie. Dostępne są nagrobki pojedyncze oraz nagrobki na urny. Tworzymy klasyczne tablice nagrobkowe, a do każdego zlecenia od podstaw aż po zakończenie podchodzimy indywidualnie. Mamy świadomość że nie każdy zna właściowości kamienia, dlatego zawsze pomagamy Klientom wybrać najlepszy kamień na nagrobek i płytę nagrobną. Najczęściej wybierane są nagrobki pojedyncze granitowe. Jednak chętnie doradzimy, jeśli ktoś wybierze np. nagrobki nowoczesne, lub  oryginalny wzór na nagrobku. Wskażemy jaki rodzaj granitu wybrać i jak sprawić, aby nagrobki i pomniku na długo zachowały pierwotny wygląd. 
 

 

Nagrobki Podwójne 

Nagrobki podwójne z naszej galerii mają na przedewszystkim na celu zaprezentowanie przykładowych kształtów oraz klasycznych wzorów. Ceny nagrobków zależne są od wielu czynników, dlatego najlepiej skontaktować się z anmi celem wyceny gotowego podwójnego nagrobka. Do najważniejszych zmiennych należą m.in. rodzaj granitu, styl fazowania krawędzi, miejsce gdzie miałby być montaż nagrobka czy grubość elementów dodatkowych. Zapraszamy do kontaktu.
 

 

Nagrobki Nowoczesne

Wielu Klientów zamiast klasycznych, wybiera nagrobki nowoczesne. Oczywiście nasza oferta obejmuje nowoczesne nagrobki i pomniki. Po zatwierdzeniu projektu zamówienie jest realizowane przez nasz nowoczesny park maszynowy. Dlatego też podejmujemy się każdego zlecenia. Wytwarzamy nagrobki począwszy od zakupu kamienia w postaci płyt, po sam montaż oraz wykończenie wokół pomnika. Jesteśmy profesjonalną firmą z długoletnim doświadczeniem i zwykle nie korzystamy z podwykonawców.Terminowość prac to podstawa naszych działań, która idąc w parze z wysoką jakością przekłada się na doskonały wynik końcowy. Za każdym razem podchodzimy do nowego zlecenia z pasją i traktujemy Klientów indywidulanie.
 
 
 
Zachecamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Oferujemy nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne, nagrobki granitowe, nagrobki nowoczesne, nagrobki i pomniki, dziecinne oraz urnowe.
 
Nasza firma oferuje nagrobki od najtańszych po najbardziej wymyślne. Jesteśmy otwarci na rozmowę z klientem.
BO DLA NAS KAŻDY  KLIENT SIE LICZY.
 

Zobacz zdjęcia w naszej FOTOGALERII: nagrobki pojedyncze      nagrobki podwójne     grobowce

 
 
Czym się kierujemy w realizaji zleceń:

Rzetelność w wykonaniu - gwarancją zadowolenia...