zdjęcie animacji zdjęcie animacji zdjęcie animacji zdjęcie animacji zdjęcie animacji
 
 
 
Zapraszamy Państwa
do zapoznania się z zawartością naszego serwisu.
 
Chętnie służymy radą i pomocą oraz bardziej szczegółowymi informacjami
o możliwości zastosowania naturalnego kamienia i o naszych usługach.
 
 
 


   Zeskanuj kod QR i miej nas pod ręką  
                                                             
                    
                                                                                
Blaty
BLATY KAMIENNE
 
Obecnie szalenie modne. Skomponowane i odpowiednio dobrane kolorystycznie, wyprofilowane do mebli współgrają i stworzą niepowtarzalny wygląd przez długie lata użytkowania.

Wykonane z marmuru, aglomarmuru, granitu lub konglomeratu kwarcowego będą trwałym elementem użytku codziennego. Natomiast w połączeniu z odlewami aluminium bądź elementami kutymi ręcznie będą stanowić nieodłączny element każdego pomieszczenia.

Proponujemy także stoliki łazienkowe i okolicznościowe zapewniające elegancki wygląd oraz funkcjonalność przez długie lata użytkowania.

Oferujemy Państwu w/w elementy i wiele innych o dowolnych kształtach, w grubości elementów w zależności od zastosowania od 20mm - 60mm. Obróbka elementów wg. zamówień np. polerowanie proste, ćwierćwałki, półwałki, frezy obniżone oraz wiele innych okolicznościowych obróbek kamienia naturalnego.

Obserwowany wzrost klientów wybierających kamień naturalny w wykończeniach nowego budownictwa w ciągu roku to aż 110% - Sprawdź dlaczego?

Proponowany kamień naturalny jest materiałem bardzo często wybieranym do elementów częstego użytkowania. Odpowiednio dobrany do pomieszczeń użytkowych w kuchniach czy łazienkach jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, trwałym, estetycznym i eleganckim materiałem wykończeniowym, a przy tym nie traci na wyglądzie przez długie lata użytkowania w przeciwieństwie do innych wyrobów kamienio-podobnych.

Stosowany zarówno w posesjach prywatnych, firmach jak i budynkach użyteczności publicznej, gdzie trwałość i funkcjonalność liczą się najbardziej.
Świadczymy swoje suługi kamieniarskie przede wszystkim na terenie województwa podkarpackiego ale i równiez na terenie polski południowo wschodniej.
Nasze kwalifikacje potwierdzają klienci z wielu miast  m.in. Rzeszów, Krosno, Kolbuszowa, Stalowa Wola, Przemyśl, Strzyżów, Jarosław, Gorlice, Mielec, Łańcut, Leżajsk, Sanok, Dębica, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nowa Dęba, Krosno, Boguchwała, Łańcut, Jarosław, Przeworsk, Dębica, Sanok, Jasło, Lubaczów, Leżajsk, Sanok, Lesko, Ustrzyki, Dynów, Tyczyn, Błażowa, Brzozów, Nisko, Jasło, Krasiczyn, Kolbuszowa oraz w wielu innym miejscowościach nie wymienionych powyżej.   Oferujemy swoje usługi również poza województwem Podkarpacie w takich miastach jak Rzeszów, Kraków, Lublin.

Zobacz, zadzwoń i przekonaj się i ty. 

Również prosimy pamiętać o tym aby swoje blaty impregnowac i uzywac odpowiednich preparatów do pielęgnacji aby zapobiec w pzryszłosci zmatowieniu lub zaplamieniu. Do tego selu polecamy sprawdzone produkty  z naszego sklepu:

Zestaw do blatów kuchennych    >> ZOBACZ<<
 
Zestaw do blatów łazienkowych  >> ZOBACZ<<
 
 
Zobacz również naszą galerię realizacji: blaty kuchenne blaty łazienkowe
 
             
 

ZAPEWNIAMY JAKOŚĆ JAKIEJ OCZEKUJESZ